Ogłoszenie:

Z jakich zabiegów możemy skorzystać w Dermapoint?

dodano: 2019.06.21 ważne do: 2019.09.19 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
W Dermapoint praktyka idzie w parze z zamiłowaniem oraz kompetencjami. Zespół tworzą Katarzyna Mierzwińska oraz Bartosz Miziołek, oboje posiadający tytuł lekarzy medycyny. W Dermapoint można liczyć na zabiegi z dermatologii ogólnej, dermatoskopii oraz dermatochirurgii. Poza tym w Dermapoint lekarze zajmują się również medycyną estetyczną.

W ofercie gabinetu pojawia się wiele ciekawych i innowacyjnych zabiegów, jednak zawsze są one sprawdzone i co najważniejsze bezpieczne dla pacjentów. Wykorzystuje się przy ich wykonywaniu najnowszą wiedzę medyczną, oferującą dużą skuteczność podczas ich wykonywania. Lekarze mają pożytek z innowacyjnych osiągnięć medycyny, cały czas pozyskując nową wiedzę na szkoleniach oraz konferencjach. Nie tylko tych przeprowadzanych na terenie kraju, ale także i poza jego obszarem. Wyróżnikiem tego punktu jest zdecydowanie to, że wykorzystuje się w nim wiedzę z zakresu dermatologii, z wiedzą dotyczącą medycyny estetycznej. W gabinecie możemy skorzystać z takich zabiegów jak depilacja, crystalys, modelowanie ust. Ponadto również przeprowadza się terapię kolagenową, korekcję zmarszczek oraz stosuje nici liftingujące. Ceny zabiegów są adekwatne do efektów, jakie dzięki nim można wypracować.
Kontakt
Derma Point
ul. Ks. J. Dzierżona 24, 44-103 Gliwice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.